KODEKS DOBRYCH PRAKTYK SENIOPORT

Naszym celem jest dbanie o pracowników opieki oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu nowych, lepszych standardów funkcjonowania branży.

Firmy oferujące pracę za pośrednictwem SenioPort są przez nas regularnie sprawdzane. Od naszych partnerów oczekujemy przestrzegania KODEKSU DOBRYCH PRAKTYK SENIOPORT. Traktujemy bardzo poważnie wszystkie niepokojące sygnały dotyczące łamania naszych zasad.

 1. Wszystkie ogłoszenia na stronie zawierają rzetelne informacje na temat zlecenia. Szczególną uwagę zwraca się na stan zdrowia podopiecznego oraz warunki zamieszkania. Informacje na temat zatrudnienia powinny być jasne i zrozumiałe.
 2. Zabrania się podawania nieprawdziwych informacji na temat wynagrodzenia i dodatkowych benefitów.
 3. Wynagrodzenie wypłacane jest zgodnie z umową i w terminie zaakceptowanym przez obie strony.
 4. Firma nie wykorzystuje zapisów w umowie szczególnie dotyczących kar do bezpodstawnego obniżania wynagrodzenia.
 5. Firma musi działać zgodnie z prawem i być zarejestrowanym podmiotem. Zespół SenioPort dodatkowo sprawdza rzetelność firm, z którymi współpracuje.
 6. Informacje na temat wyjazdu i transportu podawane są z należytym wyprzedzeniem. Transport organizowany jest w sposób umożliwiający szybkie i bezpieczne dotarcie z i do miejsca zlecenia.
 7. Kontakt z firmą jest stały. Rekomendowana jest jedna osoba do kontaktu i pomocy.
 8. Firma posiada działające całodobowo linie alarmowe na wypadek problemów lub sytuacji awaryjnych.
 9. Przedstawiciele firmy nie tolerują agresywnego i uwłaczającego zachowania ze strony podopiecznych.
 10. Współpraca z opiekunkami i opiekunami przebiega w sposób życzliwy, oparty o wzajemne zrozumienie i szacunek do drugiej osoby.

Zgłoś naruszenie zasad!

Jeżeli pracujesz z firmą, która proponuje oferty pracy przez SenioPort i uważasz, że nie przestrzega naszych zasad – napisz do nas. Wyjaśnij w jakim zakresie łamane są nasze wytyczne a my zweryfikujemy podane informacje. Firmy, które regularnie będą łamały KODEKS DOBRYCH PRAKTYK zostaną usunięte z SenioPort.

 

  Oddzwonimy do Ciebie!

  * Pole Wymagane

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839

  small_c_popup.png

  Zgłoś się Teraz - Oddzwonimy!

  Nie widzisz oferty dla Siebie? zostaw kontakt pomożemy znaleźć najlepsze zlecenie

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.