Opiekunka lub opiekun od zaraz !!!

Wynagrodzenie
€1700 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 51069 Köln, Köln
Planowana data wyjazdu - 09-12-2022 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 05-12-2022

Podopieczny 1
Płeć - Mężczyzna
Mobilność - Osoba leżąca
Choroby
Choroba Parkinsona
Problemy z mową
Problemy ze słuchem

Miejsce zamieszkania:
Mieszkanie w bloku
własny pokój
blisko sklepy
Pomoc w opiece:
łóżko pielęgnacyjne
lift
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
częściowy transfer
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc przy wstawaniu
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
zakupy
kontrola stanu zdrowia seniora
pomoc przy siadaniu i wstawaniu
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

Opis stanowiska

Do opieki jest Pan 83 lata, 170cm, 70kg, PG 4. Pan mieszka sam. Ma problemy z poruszaniem się , parkinsona, problemy ze wzrokiem, nie mówi. Bardzo lubi poobiednie drzemki. Potrzebuje pomocy przy transferze ( pomaga , jest lift). Od czasu do czasu potrzebuje pomocy w nocy (bardzo rzadko). W domu jest łózko pielęgnacyjne, rollator, na zewnatrz można korzystać z wózka inwalidzkiego, krzesełko toaletowe. Jest równiez lift. Pan korzysta z wkładek , pampersów z powodu inkontynencji - zmienia je opiekun. Higiena podopiecznego odbywa się w łóżku. 2 razy w tygodniu do domu przychodzi fizjoterapeuta. Obowiązki: higiena, zmiana wkładek/pampersów, pomoc w jedzeniu, ubieranie/rozbieranie, pomoc w poruszaniu się, gotowanie, zakupy, pranie/prasowanie, sprzątanie itp. Podopieczny mieszka w mieszkaniu w apartamentowcu (duże miasto, blisko centrum). Dla opiekunki osobny pokój z internetem.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność na min. 6 tygodni i w okresie świątecznym
-doświadczenie

Oferujemy

-stawka 1700 €
-bonus świąteczny
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy
-ми також працевлаштовуємо українців

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Zaciszna 68, Oława, 52-200 Dolnośląskie
48717253664
669656972
info@prohuman.pl