Opiekunka w 71634 Ludwigsburg od 10.08/ 1500-1950E

Wynagrodzenie
€1500 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 71634 Ludwigsburg, Ludwigsburg
Data publikacji: 29-07-2021

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Demencja

Miejsce zamieszkania:
Mieszkanie w bloku
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:

Opiekunka do mobilnej Seniorki w 71634 Ludwigsburg od 10.08/ 1500-1950 Euro.
Miejsce: 71634 Ludwigsburg
Termin: 10.08.2021r. na 6/ 8 tygodni
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.

Wynagrodzenie:
umowa zlecenie 1500 euro,
działalność gospodarcza 1950 euro;

Do opieki Pani, 86 lat, 162 cm, 60 kg. Jest mała, szczupła. Jest mobilna, porusza się bez rollatora. Nie jest inkontynentna, nie ma transferu, nocki są przespane. Pani ma apetyt. Jest sprawna fizycznie, jest fit. Lubi spacery, rozmawia w 5 językach.
Choruje na demencję, ale jest świadoma, sama się ubiera, myje, jest samodzielna w toalecie.
Mąż jest w domu seniora - raz w tygodniu jedzie się z Podopieczną do męża w odwiedziny.
10 min do Aldi, lub na parterze są sklepy.

Miasto liczy 95 tys. mieszkańców. Mieszkanie na 2 piętrze, jest winda, ale Pani woli schody.

OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.
☎ ➡ Zadzwoń i zapytaj o zlecenie:
+48 538 109 888
+48 538 109 848
+48 735 140 466
praca@bestcare24.pl
Best Care
ul. Pocztowa 2/2
58-500 Jelenia Góra
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BEST CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. (ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław). Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu: +48 538 109 848, info@bestcare24.pl.

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888