Opiekunka w Hatzenbuhl 76770/k. Karlsruhe od 29.08/ J. PODSTAWOWY 1400-1850 EURO

Wynagrodzenie
€1400 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 76770 Hatzenbuhl, Hatzenbuhl
Data publikacji: 29-07-2021

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Osłabienie starcze

Pomoc w opiece:
rollator
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
zakupy

Oferta opieki w Hatzenbuhl (76770), 25 km od Karlsruhe
od 29.08.2021 r. na 6/8 tygodni dla opiekunki z podstawowym+/ komunikatywnym niemieckim.

Seniorka ma 90 lat, 73 kg, 162 cm wzrostu. Jest mobilna, porusza się samodzielnie lub przy pomocy rollatora. Ma chorobę starczą. Jest samodzielna, prawie sama wszystko robi, sama się myje, lubi czytać gazety, oglądać tv. Przesypia noce. Jest bardzo sympatyczna, wdzięczna.
Obowiązki obejmują gotowanie, sprzątanie pomoc w ubieraniu.
Zakupy robi opiekunka, jest 5 min do sklepu, jest wystarczające zaopatrzenie i środki finansowe.

Seniorka mieszka w domu, warunki są bardzo dobre. Dla opiekunki jest pokój, internet.
Spokojne miejsce, jest dużo czasu.

Wynagrodzenie: umowa zlecenie 1400€, działalność gospodarcza 1850€
Zadzwoń i zapytaj o zlecenie:
+48 538 109 888
+48 538 109 848
+48 735 140 466
praca@bestcare24.pl
Best Care 24
ul. Pocztowa 2/2
58-500 Jelenia Góra
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BEST CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. (ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław). Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu: +48 538 109 848, info@bestcare24.pl

Wyślij zgłoszenie na ofertę!

Pocztowa 2, Jelenia Góra, 58-500 Dolnośląskie
538109848
538109888