Spokojne zlecenie bez nocek - wystarczy komunikatywny niemiecki - seniorka dużo śpi - od 07.08. - okol. Frankfurtu nad Menem

Wynagrodzenie
€1400 miesięcznie
Miejsce zlecenia - 66773 Schwalbach, Schwalbach
Data publikacji: 29-07-2021

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba na wózku
Choroby
Inkontynencja moczowa

Miejsce zamieszkania:
Przedmieścia
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
pranie
prasowanie
zakupy

Termin: 2021-08-07

Wynagrodzenie:

1400€

Miejscowość:

66773 Schwalbach (ok. 18 km na pł.-zach. od Frankfurtu nad Menem)

Warunki domowe:

Dla opiekunki własny pokój oraz salon, Internet

Kobieta, 92 l., 156 cm, 47 kg

Poruszanie:

problemy z poruszaniem się - jest chodzik oraz wózek inwalidzki

Stan:

niewydolność serca, osłabienie starcze, inkontynencja moczowa; sprawna psychicznie

Pomoc:

Seniorka jest osobą spokojną, ma niewydolność serca i dlatego jest ograniczona fizycznie. Potrzebuje pomocy przy przenoszeniu się z łóżka na wózek inwalidzki. Nie trzeba jej podnosić, ale potrzebuje asekuracji do ustabilizowania jej. Dużo śpi w ciągu dnia i nocy. Jest cicha i introwertyczna.

Do obowiązków opiekunki należy również gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy

Seniorka mieszka sama.

Czas wolny możliwy po ustaleniu.

Bez pracy w nocy.

Wymagania:

kobieta do 40 lat, dobry lub komunikatywny niemiecki

Co oferujemy:

- gwarancję wyższej emerytury - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5259 zł co miesiąc

- gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ)

- środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące,rękawiczki)

- dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

- pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora

- zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

- praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

- #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

- bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i

stronie www

Skontaktuj się z nami już dziś!

+48 530 555 015

praca@aktivmed24.pl

To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!

aktivmed24.pl

Zachęcamy również do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka niemieckiego dla opiekunek online:

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez AKTIVMED24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ, ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS: 0000721480 w celu analizy Twojej aplikacji, kontaktu z Tobą oraz udzielenia Ci odpowiedzi na zadane pytanie.

Żelazna 59, Warszawa Mazowieckie
48530555015