ZASTĘPSTWO - OPIEKUNKA DO MOBILNEJ SENIORKI W MANNHEIM - START OD 05.09.

Wynagrodzenie
1400 PLN miesięcznie
Miejsce zlecenia - 68219 MANNHEIM, MANNHEIM
Planowana data wyjazdu - 05-09-2021 (elastytczna data wyjazdu)
Data publikacji: 25-08-2021

Podopieczny 1
Płeć - Kobieta
Mobilność - Osoba mobilna
Choroby
Inkontynencja kałowa
Inkontynencja moczowa

własny pokój
rower
Mieszka sam

Wymagania

Zakres obowiązków:
gotowanie
pomoc w ubraniu
pomoc w jedzeniu
opieka aktywująca
organizacja czasu wolnego
pomoc w higienie
pranie
prasowanie
spacery
sprzątanie
wizyta u lekarzy
zakupy
Dodatkowe wymagania:
Doświadczenie w opiece

FIRMA ANGELCARE 24 OFERUJE PRACĘ OPIEKUNOM/OPIEKUNKOM OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC! ZAROBKI DO 1700 EURO NETTO + PREMIE!

Miejsce pracy: 68219 MANNHEIM, BADENIA-WITEMBERGIA.

Termin rozpoczęcia pracy: OD 05.09. (ZMIANA).

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

- kobieta 81 lata, ważąca 100 kg przy wzroście 165 cm;

- cierpi na dolegliwości wieku starczego oraz inkontynencję;

- porusza się o lasce;

- pani uczęszcza do Tagespflege (2 razy w tygodniu);

- seniorka mieszka sama;

- w robieniu zakupów pomaga córka;

- dla opiekunki przygotowano osobny pokój o standardowym wyposażeniu z dostępem do Internetu oraz własną łazienką; do dyspozycji opiekunki jest rower; opiekunce przysługują 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

KOGO SZUKAMY: opiekunkę z komunikatywną znajomością języka niemieckiego J

CO OFERUJEMY:

·       wysoką jakość usług, elastyczność oraz dbałość o naszych pracowników zgodnie z certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA 2017;

·       legalne zatrudnienie – formalności załatwiamy błyskawicznie w ciągu 1-2 dni roboczych!

·       zarobki w zakresie 1100 - 1700 Euro netto/m-ąc + PREMIE;

·       Anielski Pakiet Premiowy za regularne wyjazdy;

·       codziennie nowe oferty pracy;

·       kontakt z firmą przez 24h/dobę;

·       załatwienie i opłacenie transportu – z nami opiekunka za nic nie płaci!

NIE CZEKAJ – APLIKUJ!

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Skontaktuj się z nami:

- wyślij wiadomość na adres: kinga.iwanska@angelcare24.eu; natalia.domek@angelcare24.eu

- zadzwoń na nr +48 739 205 501 / +48 733 344 208 lub +48 52 388 67 65;

- wyślij SMS o treści „OPIEKA” ODDZWONIMY!

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zmianami) oświadczam, że wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym Formularzu przez firmę AngelCare 24 dla celów związanych z rekrutacją.

dministratorem danych jest: AngelCare 24 Sp.zo.o. Sp.k. z siedzibą w Lublinie, ul. Chopina 41/2, 20-023 Lublin NIP 712-329-00-68, REGON 061733761, KRS 0000523767, wpisaną do rejestru spółek Sąd Rejonowy Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS

Jagiellońska 36A, Bydgoszcz, 85-097 Kujawsko-Pomorskie
884702100
anna.gustowska@angelcare24.eu