Krótkie zlecenie

Miła Pani 90 lat po upadku w Stuttgart (70173) z dobrą znajomością j.niemieckiego. €1720+Bonus Świąteczny

Dodane 6 dni temu przez Centrum 24 Opieka
Stuttgart, Badenia-Wirtembergia, 70173, Niemcy
1,720 miesięcznie
Aktywne do: 18 grudnia 2020

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, na potrzeby przesłania aplikacji na ogłoszenie o pracę oraz na przekazanie danych do związanego z ogłoszeniem pracodawcy.
Potwierdzam zapoznanie się i akceptację Regulaminu świadczenia usług i Polityki Prywatności
Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
  • Wynagrodzenie
  • Data wyjazdu
    2020-12-18
  • Czas trwania kontraktu
    6 tygodni
  • Oferta dla
    opiekunka
  • Udogodnienia na zleceniu
    Internet, Własny pokój
  • Miejsce zamieszkania
    Mieszkanie w kamiennicy
  • Ilość osób do opieki
    1
  • Płeć osób do opieki
    Kobieta
  • Mobilność
    Osoba leżąca
  • Wymagana znajomości języka min.
    A2
  • Mieszka z podopiecznym
    Mąż
  • Choroby
    Osłabienie starcze
  • Pomoc w opiece
    przychodzi pflegedienst
  • Zakres obowiązków
    gotowanie, opieka aktywująca, pomoc w ubraniu, pomoc w jedzeniu, pomoc w higienie, zakupy, pranie, sprzątanie, częściowy transfer
  • Wymagane
    Doświadczenie w opiece
  • Mile widziane
    Certyfikat opieki, Wykształcenie kierunkowe, Referencje

Dodatkowe informacje

Miła, spokojna pani 90 lat, 163 cm wzrostu, 50kg. Pani po upadku jest osobą leżącą, trzeba ją mobilizować, wcześniej poruszała się o lasce. Pani nie ma demencji. Nie ma wstawania w nocy. Pflegedienst przychodzi 3 razy dziennie, również wykonuje pielęgnację ciała seniorki.