Stałe zlecenie

Zlecenie z komunikatywnym j.niemieckim. Do opieki Pani 76 lat w Saarbrücken (66127)

Dodane 1 tydzień temu przez Centrum 24 Opieka
Saarbrücken, 66127, Niemcy
1,680 miesięcznie
Aktywne do: 4 stycznia 2021

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, na potrzeby przesłania aplikacji na ogłoszenie o pracę oraz na przekazanie danych do związanego z ogłoszeniem pracodawcy.
Potwierdzam zapoznanie się i akceptację Regulaminu świadczenia usług i Polityki Prywatności
Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
  • Wynagrodzenie
  • Data wyjazdu
    04.01.2021
  • Czas trwania kontraktu
    8 tygodni
  • Wymagane doświadczenie
    1 Rok
  • Oferta dla
    opiekunka
  • Udogodnienia na zleceniu
    Internet, Własny pokój, Rower, TV
  • Miejsce zamieszkania
    Dom jednorodzinny
  • Ilość osób do opieki
    1
  • Płeć osób do opieki
    Kobieta
  • Mobilność
    Osoba mobilna
  • Wymagana znajomości języka min.
    A2
  • Mieszka z podopiecznym
    Mąż
  • Choroby
    Choroba Parkinsona
  • Zakres obowiązków
    gotowanie, organizacja czasu wolnego, spacery, opieka aktywująca, pomoc w higienie, zakupy, prasowanie, pranie, sprzątanie
  • Wymagane
    Doświadczenie w opiece
  • Mile widziane
    Certyfikat opieki, Wykształcenie kierunkowe, Referencje

Dodatkowe informacje

Bardzo sympatyczna 76 letnia Pani (158cm/40kg). Podopieczna jest osobą niedowidzącą z chorobą Parkinsona. Zlecenie dla opiekunki z komunikatywnym j.niemieckim. Pani mieszka z mężem, który nie wymaga opieki.