Pilny wyjazd

Zlecenie dla 2 opiekunek (1600€/1700) do opieki Pani 86 lat w Bornheim (53332)

Dodane 6 dni temu przez Ostina
Bornheim, Rhein-Sieg-Kreis, Nadrenia Północna-Westfalia, 53332, Niemcy
1,700 miesięcznie
Aktywne do: 10 grudnia 2020

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, na potrzeby przesłania aplikacji na ogłoszenie o pracę oraz na przekazanie danych do związanego z ogłoszeniem pracodawcy.
Potwierdzam zapoznanie się i akceptację Regulaminu świadczenia usług i Polityki Prywatności
Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
  • Wynagrodzenie
  • Data wyjazdu
    2020-12-10
  • Czas trwania kontraktu
    6 tygodni
  • Wymagane doświadczenie
    1 Rok
  • Oferta dla
    opiekunka
  • Udogodnienia na zleceniu
    Internet, Własna łazienka, Własny pokój, Własne WC, TV
  • Miejsce zamieszkania
    Mieszkanie w bloku
  • Ilość osób do opieki
    1
  • Płeć osób do opieki
    Kobieta
  • Mobilność
    Rollator
  • Wymagana znajomości języka min.
    A2
  • Mieszka z podopiecznym
    Mieszka sam
  • Choroby
    Udar mózgu, Inkontynencja moczowa, Inkontynencja kalowa, Demencja
  • Pomoc w opiece
    krzesełko toaletowe, krzesełko kąpielowe
  • Zakres obowiązków
    gotowanie, organizacja czasu wolnego, spacery, pomoc w ubraniu, pomoc w jedzeniu, pomoc przy wstawaniu, transfer, pomoc w higienie, zakupy, pranie, sprzątanie
  • Wymagane
    Doświadczenie w opiece
  • Mile widziane
    Wykształcenie kierunkowe, Referencje

Dodatkowe informacje

Seniorka (86 lata, 55 kg) porusza się przy chodziku.

Cierpi na demencję, inkontynencję oraz jest po udarze

Do dyspozycji jest balkonik, krzesełko toaletowe, krzesełko kąpielowe
Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, przebieraniu się oraz mobilizowania. Pacjentka sama wykonuje codzienne czynności, jednak potrzebuje pomocy i wsparcia.

Opiekunki mają do dyspozycji własny pokój z dostępem do internetu, własne WC oraz własną łazienkę