Stałe zlecenie

👉Do opieki mieszkająca samotnie, zadbana i miła Pani 91 lat w Bad Aibling (83043), w domu jest ogród i oranżeria❤❤

Dodane 6 dni temu przez Perfekton
Bad Aibling, Landkreis Rosenheim, Bawaria, 83043, Niemcy
1,800 miesięcznie
Aktywne do: 1 grudnia 2020

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, na potrzeby przesłania aplikacji na ogłoszenie o pracę oraz na przekazanie danych do związanego z ogłoszeniem pracodawcy.
Potwierdzam zapoznanie się i akceptację Regulaminu świadczenia usług i Polityki Prywatności
Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
  • Wynagrodzenie
  • Data wyjazdu
    2020-12-01
  • Czas trwania kontraktu
    6 tygodni
  • Wymagane doświadczenie
    1 Rok
  • Oferta dla
    opiekunka
  • Udogodnienia na zleceniu
    Internet, Własna łazienka, TV
  • Miejsce zamieszkania
    Dom jednorodzinny
  • Ilość osób do opieki
    1
  • Płeć osób do opieki
    Kobieta
  • Mobilność
    Rollator
  • Wymagana znajomości języka min.
    B1
  • Mieszka z podopiecznym
    Mieszka sam
  • Choroby
    Inkontynencja moczowa, Demencja
  • Pomoc w opiece
    przychodzi pflegedienst
  • Zakres obowiązków
    gotowanie, organizacja czasu wolnego, spacery, opieka aktywująca, opieka w nocy, pomoc w ubraniu, pomoc przy wstawaniu, zakupy, sprzątanie, częściowy transfer
  • Wymagane
    Doświadczenie w opiece, Osoba nie paląca
  • Mile widziane
    Wykształcenie kierunkowe, Referencje

Dodatkowe informacje

Podopieczna jest bardzo zadbaną, miłą i dokładną osobą. W domu jest oranżeria i mały ogródek. Miło jeśli opiekunka będzie wspólnie dbała o kwiatki. Bardzo ważne, by opiekunka lubiła koty, ponieważ na zleceniu jest kot i trzeba o niego dbać. Pani śpi kilka razy w ciągu dnia, Panią należy mobilizować, chodzić na spacery.

Podopieczna bywa zdezorientowana, trochę depresyjna. Pół roku temu zmarł jej mąż, więc bywa smutna z tego powodu. Pani nie ma zaburzonej komunikacji i orientacji. Nosi aparat słuchowy i okulary. Należy mówić głośno i wyraźnie oraz patrzeć w Pani w oczy. Podopieczna porusza się za pomocą balkonika lub wózka i jest zagrożona upadkiem. Pani trzyma się jedną ręką stołu, a drugą opiekunki podczas wstawania. Wymaga dużego wsparcia w stawaniu z krzesła i z łóżka. Wymaga wsparcia opiekunki w przebieraniu, higienie i kąpieli. Jedzenie należy Podopiecznej pokroić.

Pani używa mocniejszych pieluchomajtek na noc, a w dzień asekuracyjnie wkładki, bo może się zdarzyć inkontynencja moczowa. Pani wymaga pomocy w pójściu do toalety, również 1-2 razy każdej nocy(lub częściej), dlatego opiekunka śpi w pokoju obok sypialni Podopiecznej, pomimo, że na co dzień ma do dyspozycji osobne pomieszczenie z łazienką dla siebie. Gdy wieczorem Pani zaśnie w fotelu przed tv, jest czas by pójść do łóżka.

Administratorem Państwa danych jest Perfekton Ltd. spółka komandytowa z siedzibą w Warszawa przy ul. Poznańskiej 21/48, 00 – 685 Warszawa, KRS 0000470056. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, NIP 5851466764, REGON 221923452