Stałe zlecenie

Szukamy opiekunki z biegłym j.niemieckim (B2) do Pana w Rosdorf (25548) – €1800

Dodane 6 dni temu przez Perfekton
Rosdorf, Hauptstraße, Rosdorf, Kellinghusen, Steinburg, Szlezwik-Holsztyn, 25548, Niemcy
1,800 miesięcznie
Aktywne do: 9 grudnia 2020

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, na potrzeby przesłania aplikacji na ogłoszenie o pracę oraz na przekazanie danych do związanego z ogłoszeniem pracodawcy.
Potwierdzam zapoznanie się i akceptację Regulaminu świadczenia usług i Polityki Prywatności
Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
  • Wynagrodzenie
  • Data wyjazdu
    2020-12-09
  • Czas trwania kontraktu
    8 tygodni
  • Wymagane doświadczenie
    1 Rok
  • Oferta dla
    opiekunka
  • Udogodnienia na zleceniu
    Internet, Własna łazienka
  • Miejsce zamieszkania
    Dom jednorodzinny
  • Ilość osób do opieki
    1
  • Płeć osób do opieki
    Mężczyzna
  • Mobilność
    Osoba na wózku
  • Wymagana znajomości języka min.
    B2
  • Mieszka z podopiecznym
    Mieszka sam
  • Choroby
    Inkontynencja moczowa, Choroba Parkinsona, Osłabienie starcze
  • Pomoc w opiece
    krzesełko toaletowe, krzesełko kąpielowe
  • Zakres obowiązków
    gotowanie, organizacja czasu wolnego, spacery, zmiana pieluch, pomoc w ubraniu, pomoc przy wstawaniu, pomoc w higienie, zakupy, pranie, sprzątanie, częściowy transfer
  • Wymagane
    Doświadczenie w opiece
  • Mile widziane
    Certyfikat opieki, Wykształcenie kierunkowe, Referencje

Dodatkowe informacje

Pan ma zaawansowaną chorobę Parkinsona. Porusza się na wózku inwalidzkim ale pomaga w przesiadaniu się. Jest w dobrej kondycji psychicznej, ma dobry wzrok, ale czasami zdarza się ze mówi niewyraźnie oraz niedosłyszy. Ma dobrą orientację osobowościową oraz miejscową, ale czasami ma drobne problemy z orientacją czasową. Je samodzielnie, nie ma problemów z żuciem ani przełykaniem ani nie stosuje specjalnej diety. Pan ma częściową inkontynencję (nosi również pieluchomajtki). Podopieczny przeważnie nie ma problemów z zasypianiem, ale w nocy czasem miewa złe sny, budzi się i potrzebuje pomocy w nocy (Pan korzysta w nocy z kaczki, basenu). Podopieczny zmaga się również z bólem pleców i ramion. Jest osobą miłą oraz lubiącą towarzystwo, więc wskazane jest aby opiekunka motywowała i aktywizowała podopiecznego poprzez wspólne gry planszowe lub rozmowy.

Administratorem Państwa danych jest Perfekton Ltd. spółka komandytowa z siedzibą w Warszawa przy ul. Poznańskiej 21/48, 00 – 685 Warszawa, KRS 0000470056. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, NIP 5851466764, REGON 221923452