Krótkie zlecenie

Zlecenie do samotnej Pani z komunikatywnym j.niemieckim w Markt Einersheim (97348) – 1900 euro + BONUS min.200e WH

Dodane 1 tydzień temu przez Veritas Group
Markt Einersheim, Mönchsondheimer Straße, Am Kühbuck, Markt Einersheim, Iphofen (VGem), Landkreis Kitzingen, Bawaria, 97348, Niemcy
1,900 miesięcznie
Aktywne do: 7 grudnia 2020

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, na potrzeby przesłania aplikacji na ogłoszenie o pracę oraz na przekazanie danych do związanego z ogłoszeniem pracodawcy.
Potwierdzam zapoznanie się i akceptację Regulaminu świadczenia usług i Polityki Prywatności
Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
  • Wynagrodzenie
  • Czas trwania kontraktu
    8 tygodni
  • Wymagane doświadczenie
    1 Rok
  • Oferta dla
    opiekunka
  • Udogodnienia na zleceniu
    Internet, Samochód do dyspozycji
  • Miejsce zamieszkania
    Dom jednorodzinny
  • Ilość osób do opieki
    1
  • Płeć osób do opieki
    Kobieta
  • Wymagana znajomości języka min.
    A1
  • Mieszka z podopiecznym
    Mąż
  • Choroby
    Cukrzyca, Inkontynencja moczowa, Demencja, Choroba Alzheimera
  • Pomoc w opiece
    przychodzi pflegedienst
  • Zakres obowiązków
    gotowanie, jazda samochodem, wizyta u lekarzy, organizacja czasu wolnego, spacery, pomoc w ubraniu, zakupy, sprzątanie
  • Wymagane
    Prawo jazdy, Doświadczenie w opiece
  • Mile widziane
    Certyfikat opieki, Wykształcenie kierunkowe, Referencje

Dodatkowe informacje

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do samotnie mieszkającej Pani (72 lat, 95 kg). Podopieczna porusza się samodzielnie, cierpi na alzheimer, demencję, inkontynencję i cukrzycę. W domu mieszka również mąż podopiecznej. Stawka 1900 euro netto/m-c. Kontrakt rozpoczyna się od 07.12 w Markt Einersheim (97348). Na zleceniu wymagane jest prawo jazdy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Veritas Work LTD spółka komandytowa, ul. Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa, wwpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000709528, NIP: 7010790148, REGON: 369001427.