Stałe zlecenie

Zlecenie do samotnej i mobilnej Pani w Offenburgu (77654)- 1845e + 200e bonusu WH! :)

Dodane 6 dni temu przez Veritas Group
Offenburg, Badenia-Wirtembergia, Niemcy
1,845 miesięcznie
Aktywne do: 8 grudnia 2020

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, na potrzeby przesłania aplikacji na ogłoszenie o pracę oraz na przekazanie danych do związanego z ogłoszeniem pracodawcy.
Potwierdzam zapoznanie się i akceptację Regulaminu świadczenia usług i Polityki Prywatności
Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
  • Wynagrodzenie
  • Data wyjazdu
    08.12.2020
  • Czas trwania kontraktu
    6 tygodni
  • Oferta dla
    opiekunka
  • Udogodnienia na zleceniu
    Internet, Własny pokój, Blisko sklepy, Rower
  • Miejsce zamieszkania
    Dom jednorodzinny
  • Ilość osób do opieki
    1
  • Płeć osób do opieki
    Kobieta
  • Mobilność
    Osoba mobilna
  • Wymagana znajomości języka min.
    B2
  • Mieszka z podopiecznym
    Mieszka sam
  • Choroby
    Demencja
  • Zakres obowiązków
    gotowanie, jazda samochodem, organizacja czasu wolnego, spacery, opieka w nocy, zakupy, sprzątanie
  • Wymagane
    Prawo jazdy, Doświadczenie w opiece, Osoba nie paląca
  • Mile widziane
    Referencje

Dodatkowe informacje

Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrym / płynnym językiem niemieckim do samotnie mieszkającej Pani w Offenburgu (77654).  Zlecenie rozpoczyna się 8.12 i trwa do 27.01. Pani jest całkowicie mobilna, ma 74 lata i waży zaledwie 45kg. Choruje na demencję.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Veritas Work LTD spółka komandytowa, ul. Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa, wwpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000709528, NIP: 7010790148, REGON: 369001427.