Załóż darmowe konto w Senioport - dodaj ofertę i otrzymuj zlecenia już dziś. Zobacz instrukcję na poniższym filmie.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!   +48530916232

Oszczędzasz czas i nerwy związane z szukaniem ofert

Nie musisz wciąż prowadzić tych samych rozmów i testów

Otrzymujesz zlecenia zgodnie z podanymi oczekiwaniami

Jak działa SenioPort

1

Załóż konto

Zarejestruj szybko i bezpiecznie swoje konto i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji serwisu.
2

Dodaj swoją ofertę

Wypełnij profil i podaj swoje wymagania oraz kompetencje. Dodaj swoje ogłoszenie, że szukasz zlecenia. Opisz w kilku zdaniach jakiej oferty teraz szukasz.
3

Otrzymuj propozycje

Na podstawie podanych oczekiwań zaczniesz otrzymywać dopasowane oferty od sprawdzonych firm. Możesz również przeglądać oferty dodane przez pracodawców.

Otrzymuj dopasowane
zlecenia już dziś

Rewolucja w poszukiwaniu najlepszych zleceń w opiece w Niemczech! Już nie musisz szukać firm i przeglądać setek ofert. Dzięki SenioPort najlepsze zlecenia same przyjdą do Ciebie.

Odtwórz wideo
Marzena.M
Read More
Polecam! Dodałam swoją ofertę i jeszcze tego samego dnia dostałam dokładnie zlecenie takie jak chciałam. Będę korzystała już zawsze.
Leokadia.P
Read More
Umieściłam swoje ogłoszenie na Senioport i od razu zaczęły pojawiać się propozycje zgodne z moimi oczekiwaniami. Oszczędzam czas na szukanie i telefonowanie po firmach.
Andrzej.N
Read More
SenioPort to idealne rozwiązanie jeżeli chcesz szybko znaleźć zlecenie, takie jakie chcesz. Wszystko w jednym miejscu dla opiekuna.
Previous
Next
krótkie zlecenie dla opiekunki w Niemczech

Masz pytania?

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

 kontakt@senioport.pl

+48 530 916 232

Administratorem Państwa danych osobowych jest Strefaopiekunki.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Smardzewska 8D/10, 04-742 Warszawa wpisana do krajowego rejestru sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGOREJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS: 0000859083, NIP: 9522209270, REGON: 386990839. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.